Z-Barre

Z-Barre.com jedná se o SurfBar což je program který si nainstalujete do svého PC a necháte ho běžet v tom programu se promítá reklama na kterou však nemusíte nějak klikat nebo se o ní starat stačí když necháte PC zapnutý a přičítají se vám body za reklamu která se zobrazí. Není to však jediná možnost zisku bodu či peněz na stránkách Z-Barre po registraci máte možnost se každý den účastnit několika her. Ty hry se mohou hrát za Tickety které dostáváte zdarma za každou stou reklamu kterou jste viděli. Jsou zde základní tři hry které za ně můžete hrát.

Little Zackpot – Tato hra není nic jiného než automat a hrajte o body. Můžete hrát za 2, 5 nebo 10 Ticketu. Výhry padají dost často. Takže trpělivý člověk je schopen získat dost bodu.

Free Grille –  V této hře máte herní pole o 32*32 políček a můžete si za 5 Ticketu vybrat pole a máte šanci na výhru bodu za body si můžete koupit další Tickety nebo nechat se vyplatit.

Referals Grille – Pracuje to na stejném principu jako Free Grille akorát tato hra je za 10 Ticketu a výhra je takzvaný Referal což je člověk který je jako kdyby bod váma a 25% jeho bodu jdou vám. Tohle doporučuji. Totiž když máte Surf Bar spuštěný třeba 10 dní v kuse tak za těch 10 dní dostanete 100 ticketu maximalně za den můžete dostat 10 ticketu za sledování reklam. A když nahroamdíte dostatečné množství ticketu a budete klikat v jedné tabulce co nejvíce máte velké množství vyhrát nějaké ty Refferaly.

Registrace zde nebo klikněte na banner

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>